Kontejnery & SPA

Velikost kontejneru přizpůsobíme vašim potřebám a stylu. 

Kontejnerová stavba, to není jen přistavení ISO lodního kontejneru. Mohou to být jedinečné projekty a my se vždy snažíme, aby upoutaly pozornost a byly zpestřením dané lokality.


Bude to vaše místo na zemi nebo pohodové místo pro podnikání.

Tyto stavby jsou praktické a mají široké spektrum využití, např. jako kancelářské prostory, fitcentra, místa pro relax, saunování, grilování – prostě jakékoliv volnočasové aktivity. Mohou mít ubytovací či obytný charakter. Mohou to být vaše nevšední skladové prostory, které nenaruší svým designem jakékoliv prostředí. Navíc svou mobilitou se dají využít pro komerční účely ať už pro retail, pop up či jakékoliv promoakce.

Našli jste nějaký nápad například na internetu? Chcete sladit kontejnerovou stavbu se specifickým okolím? Máte svoji představu naskicovanou na papíře? My vaši myšlenku zrealizujeme!

NÁMOŘNÍ KONTEJNERY

Upravíme ISO námořní kontejner pro jakýkoliv účel si budete přát. Výhodou těchto staveb je mobilita a pevnost. Základem kontejneru je vodotěsný kompletní svařenec, který je velice odolný a uzpůsobený k přepravě a manipulaci. V případě volby ISO námořního kontejneru jsme schopni postavit takřka jakékoliv variace.

Nejběžnější rozměry námořních kontejnerů:


ZAKÁZKOVÉ KONTEJNERY 

Základem těchto kontejnerů je celosvařená ocelová konstrukce. Tyto varianty nemusí odpovídat rozměrově ISO kontejnerům. Mohou být dodávány v různých rozměrových a tvarových alternativách.

Jsme prakticky schopni splnit jakýkoliv projekt, který bude vhodný do vašeho prostředí a pro vaše specifické místo. Máme zkušenosti s atypickými sestavami, kde bylo nutné vyztužení a kompletní statický výpočet.


MONTOVANÉ KONTEJNERY

Tyto kontejnery mají obrovskou výhodu díky své šroubované konstrukci, je možné je umístit do jakýchkoliv méně přístupných lokalit. Tak jako zakázkové kontejnery i tyto varianty nemusí odpovídat rozměrově ISO kontejnerům.

Mohou být dodávány v různých rozměrových a tvarových alternativách. Přejete si realizovat váš projekt v horách, nebo v méně přístupných místech? Potom šroubovaná konstrukce je jednou z ideálních variant.


KOMERČNÍ KONTEJNERY

Pro tyto účely se dají použít jak námi upravené ISO námořní kontejnery, tak zakázkové i montované kontejnery. Kontejnery dodáváme v libovolném barevném odstínu dle palet RAL, NCS popřípadě PANTONE.

Dále jsme schopni s našimi grafiky vypracovat návrh barevných kombinací a motivů. Aplikaci provádíme přímým tiskem i lepením fólií.


WELLNESS & SPA

Pro tyto účely se dají použít jak námi upravené ISO námořní kontejnery, tak zakázkové i montované kontejnery.

Spolupracujeme s renomovaným výrobcem saunové a wellness technologie, který má v této oblasti dlouholeté zkušenosti a řadí se mezi špičky ve svém oboru na evropském trhu.