Galerie realizovaných projektů

Hradba v Avionu

Rozkaz ten zněl jasně, nesmí projet za žádnou cenu! Nebyl čas lámat si hlavu, kdo je kdo. Prostě bylo třeba oddělit obchodní plochu od skladového prostoru a to pomocí ISO námořních kontejnerů. Vše bylo navrženo, upraveno, přelakováno, elektrifikováno a vybaveno tak, aby uvnitř kontejnerové stěny vzniklo zázemí pro restauraci a posezení, kanceláře, kuchyň, zasedací místnost, WC a šatny. A to všechno v industriálním duchu - prostě tak, aby nikdo neprojel.

Dvojče v Olympii

Do omezeného prostoru bylo třeba umístit co největší výstavní a prezentační plochu, prosklenou ze tří stran. Je kompletně zateplená, vybavena klimatizační jednotkou s funkcí vytápění vzniklého prostoru. Když se objekt v noci rozsvítí, vše, co je prezentováno, je krásně vidět.

Lázeňský host

Svým typickým charakterem konceptu a designem opláštění absolutně splňuje tento kontejner svoje poslání. Zaujme všechny lázeňské hosty, kteří mohou využít zapůjčení elektrokol vystavených a servisovaných v tomto kontejneru. Tato kola jsou samozřejmě zároveň vždy plně nabita a připravena pro lázeňskou vyjížďku po krásném okolí.

Sklad u terasy

Tento kontejner nesmí rušit poklidné hodování hostů restaurace využívajících venkovního posezení. Stavba je z námořního kontejneru, opláštěna dřevěnými profily, které časem zešednou a společně s okolní úpravou vytvoří pocit klidného koutku přírody a lesního prostředí umístěného uprostřed sídliště.

Větší bratr na nohách

Kontejner měl svým charakterem vzbuzovat ISO námořní kontejner. Nicméně už při prvním pohledu je něco divného – proporcionálně něco nesedí a při vstupu do interiéru je už vše jasné. Kontejner je celkově větší. Jeho šířka, která je přes 3 m, je ergonomicky naprosto vyhovující pro celodenní obývání a běžný provoz. A co víc – má pod sebou parkovací místo. Plně zateplená a hlukově odizolovaná stavba s elektro rozvody dle švýcarské legislativy.

V srdci Jeseníku

Pohledově stavba splňuje koncepční a vizuální požadavky projektu. Je situována na místě, které snad bylo pro ni určeno. Sami můžete posoudit. Teď už si jen vybrat, které elektrokolo je to nejhezčí a hurá vyrazit na Praděd, Keprník či Šerák, které se nacházejí v rádiusu těchto elektrokol.