Fantazii se meze nekladou

Nemáte svou představu? Nevadí, rádi vám s ní pomůžeme.

Projdeme spolu několik nápadů a následně nabídneme řešení. Sdělte nám vaše požadavky a představy a my je zpracujeme a vytvoříme pro vás vizualizaci.


KOMERČNÍ PROJEKTY

Potřebujete kancelářské prostory, prodejnu, kavárnu, restauraci, fitcentrum či mobilní variantu pro jakoukoliv vaši promoakci? Jsme schopni vám navrhnout jedinečný design tak, aby zaujal vaše zákazníky.

kontejner komerční
kontejner prodejní stánek
kontejner 2 patra
kontejner atypický 2 patra

Plánování a příprava

I přesto, že je kontejnerová stavba velice jednoduché řešení, i tak potřebuje jistou stavební přípravu a stavební ohlášení. Potřebujete s přípravou pomoci? Nevíte, na koho se obrátit? Jsme tady pro vás! Externě zajistíme projekční činnost. Naši partneři jsou připraveni pomoci.

OBYTNÉ PROJEKTY

Výhodou těchto staveb je, že mnohdy postačuje suché řešení podkladu. Kontejner je samonosný a potřebuje jen ustavit na rovný podklad. Rovněž lze použít zemní vruty, které se instalují navrtáním patek se šroubovicí do země. Samozřejmě využití betonového věnce, pilotů či patek je jen výhodou, ale mnohdy ne nezbytně nutnou.

Tento typ staveb si najde uplatnění a využití prakticky všude. Je možné je využít k občasnému bydlení i volnočasovým aktivitám.

kontejner přestavba

Rychlost realizace je pro zákazníka priorita!

Jako jedni z mála jsme vám schopni zajistit komplexní služby a zastřešení celého projektu - a to zaměřením a návrhem počínaje a vlastním umístěním stavby konče. 

WELLNESS & SPA

Všechny naše dodávané kontejnery jsou designově jedinečné a neopakovatelné. Vnější opláštění vám navrhneme či zhotovíme dle vašeho přání. Existuje zde obrovská škála materiálů, které mohou být použity – dřevo, kov, umělý kámen, běžná fasáda atd. Vnitřní opláštění provádíme rovněž na přání zákazníka. Lze opět využít dřevěného, keramického, sádrokartonového obkladu či jakéhokoliv jiného materiálu. Tepelná a hluková izolace je rovněž volitelná zejména dle použití kontejneru a lokace stavby.

Zateplujeme běžnými izolačními materiály jako jsou PIR, PUR, PS, čedičová nebo minerální vata atd. nebo také PUR stříkanou pěnou. Konstrukce stěn je poté volena dle zateplovacího systému.

kontejner SPA

Potřebujete poradit?